Vortex2.plt

From Oldunreal-Wiki
Jump to navigation Jump to search

[LevelInfo0]

Title="Vortex Rikers"


[TranslatorEvent11]

Message="DO WSZYSTKICH OSADZONYCH: Proszę zachowywać się w sposób kulturalny w stosunku do współwięźniów. Nie będzie tolerancji dla przemocy."

Hint="Udaj się do kanału wentylacyjnego, aby uciec."


[TranslatorEvent1]

Message="Vortex Rikers, Dziennik pierwszego oficera: Więźniowie stają się coraz bardziej niespokojni w miarę, jak zbliżamy się do księżyca więziennego. Strażnicy twierdzą, że mają wszystko pod kontrolą, ale kilkoro więźniów trzeba było zabrać do ambulatorium."


[TranslatorEvent0]

Message="Vortex Rikers, Dziennik nawigatora: Kierujemy się w stronę księżyca więziennego. Czujniki dalekiego zasięgu wykryły niezbadaną masę magnetyczną w sektorze Gamma 83H. Kapitan nakazał zmianę kursu."

Hint="Uderz głową w przycisk w zbrojowni, aby wyłączyć pole siłowe."


[TranslatorEvent2]

Message="Vortex Rikers, Dziennik kapitana: S. Kroon: Zmiana kursu najwyraźniej przeszkodzi nam w wykonaniu zadania. Wpadliśmy w pułapkę pola grawitacyjnego niezbadanej planety. Nakazałem brygadziście przekierować całą moc do napędu silników."


[TranslatorEvent10]

Message="DO WSZYSTKICH OSADZONYCH: Cisza nocna od 20:00. Bez wyjątków."

Hint="Udaj się do kanału wentylacyjnego, aby uciec."


[TranslatorEvent6]

Message="Statek więzienny 254 'Vortex Rikers', Dziennik szefa ochrony: Przekierowali całą moc do napędu silników, wszystko na nic. Spadamy na planetę. Nie wiem, co się z nami stanie."

Hint="Strzel w szybę, aby otworzyć właz."


[TranslatorEvent5]

Message="Statek więzienny 254 'Vortex Rikers', Dziennik brygadzisty: Pobieram moc skąd tylko mogę, aby wyrwać się z pola grawitacyjnego tajemniczej planety. Najwyraźniej nic nie działa."


[TranslatorEvent8]

Message="Dziennik Borisa Clague'a, dzień 3: Tkwię tu od trzech dni, a już mam dwa pęknięte żebra, złamanie kości udowej i 14 szwów. Nie wiem, czy dotrwam do księżyca więziennego, a nawet choćby do końca przyszłego tygodnia."


[TranslatorEvent7]

Message="Dziennik Jonasa Gershwina, dzień 204: Znalazłem kolejnego karalucha w dzisiejszym obiedzie. Ciekawe, skąd się biorą na pokładach statków takich, jak ten. Jeżeli ta suka z celi 4A nadal będzie się na mnie dziwnie gapić, przysięgam, że wyrwę jej krtań!"


[TranslatorEvent9]

Message="Dziennik Benjamina Nathaniela, dzień 93: Dziś moje urodziny. Będę je świętował wszczynając kolejny bunt."


[TranslatorEvent12]

Message="Więzień 853, James Cavanaugh, gotów do egzekucji."


[TranslatorEvent3]

Message="Statek więzienny 254 'Vortex Rikers', Dziennik głównego oficera medycznego: Nieustające bójki między więźniami uległy nasileniu. Jeżeli ta tendencja się utrzyma, nasze zapasy wyczerpią się na długo przed dotarciem na księżyc więzienny."