InterIntro.plt

From Oldunreal-Wiki
Jump to navigation Jump to search

[LevelInfo0]

Title="Pierwszy zapis"


[TransitionGenderEvent0]

MaleText[0]="Ledwie dzień po tym, jak mnie 'uratowano', wracam na planetę."

MaleText[1]="W zamian za moją pomoc, obiecano mi pełne ułaskawienie i transport na Ziemię. Alternatywę stanowił spacer w kosmosie bez skafandra. Zgodziłem się na misję."

MaleText[2]="Mam odnaleźć wrak okrętu o nazwie 'Prometeusz' i odzyskać czarne skrzynki ze schematami eksperymentalnej, ściśle tajnej broni. Gdy je znajdę, mam udać się na mostek wraku i włączyć nadajnik sygnału zagrożenia. NSZ wskaże im moje położenie i będą mogli mnie odebrać."

MaleText[3]="Potrzebują właśnie mnie, bo nie wiedzą, gdzie dokładnie rozbił się 'Prometeusz'; najwyraźniej złoża tarydu konkretnie zakłóciły ich systemy skanujące. Zdają sobie sprawę, że z racji mojej ostatniej rozróby na planecie, wiem o niej to i owo. Jeżeli ktokolwiek może znaleźć ten ich zaginiony statek, to właśnie ja."

MaleText[4]="Jestem nieco lepiej przygotowany, niż ostatnim razem: wyposażyli mnie w wojskowy karabin szturmowy, nowy przenośny sprzęt do nurkowania i ten tutaj dziennik komputerowy; dokonali też zrzutów logistycznych amunicji, broni i innego zaopatrzenia."

MaleText[5]="A więc... Raz się udało, to i drugi raz też się uda, ale łatwo mieć nie będę. Dla nich to 'misja odzyskania'. A dla mnie - powrót do piekła."

FemaleText[0]="Ledwie dzień po tym, jak mnie 'uratowano', wracam na planetę."

FemaleText[1]="W zamian za moją pomoc, obiecano mi pełne ułaskawienie i transport na Ziemię. Alternatywę stanowił spacer w kosmosie bez skafandra. Zgodziłam się na misję."

FemaleText[2]="Mam odnaleźć wrak okrętu o nazwie 'Prometeusz' i odzyskać czarne skrzynki ze schematami eksperymentalnej, ściśle tajnej broni. Gdy je znajdę, mam udać się na mostek wraku i włączyć nadajnik sygnału zagrożenia. NSZ wskaże im moje położenie i będą mogli mnie odebrać."

FemaleText[3]="Potrzebują właśnie mnie, bo nie wiedzą, gdzie dokładnie rozbił się 'Prometeusz'; najwyraźniej złoża tarydu konkretnie zakłóciły ich systemy skanujące. Zdają sobie sprawę, że z racji mojej ostatniej rozróby na planecie, wiem o niej to i owo. Jeżeli ktokolwiek może znaleźć ten ich zaginiony statek, to właśnie ja."

FemaleText[4]="Jestem nieco lepiej przygotowana, niż ostatnim razem: wyposażyli mnie w wojskowy karabin szturmowy, nowy przenośny sprzęt do nurkowania i ten tutaj dziennik komputerowy; dokonali też zrzutów logistycznych amunicji, broni i innego zaopatrzenia."

FemaleText[5]="A więc... Raz się udało, to i drugi raz też się uda, ale łatwo mieć nie będę. Dla nich to 'misja odzyskania'. A dla mnie - powrót do piekła."