InterIntro.czt

From Oldunreal-Wiki
Jump to navigation Jump to search

[LevelInfo0]

Title=FirstIntermission


[TransitionGenderEvent0]

MaleText[0]="Den po mem takzvaném zachranění se vracím zpět na povrch týhle pitomý planety."

MaleText[1]="Slíbili mi prominutí trestu a návrat zpět na Zemi výměnou za moji pomoc. Jako další možnost mi dali procházku vzduchoprázdnem bez skafandru. Souhlasil sem s tím úkolem."

MaleText[2]="Mám najít vrak další havarované lodi Promethea a získat zpět datové záznamy o nové supertajné zbrani, kterou tam posádka vyvijela. Až budu mít ta data, mám se dostat na můstek lodi a zapnout vysílač ELT - tohle ELT umožní zaměřit přesně moji pozici a oni mě pak hned přijedou vyzvednout."

MaleText[3]="Potřebují mně protože přesně nevědí, kde vlastně Prometheus havaroval... vypadá to, že Tarydium na planetě pod námi totálně ruší jejich průzkumné senzory. Je jim jasné, že při svém pobytu na povrchu jsem se naučil jak tam prežít. Pokud může někdo najít tu loď, jsem to já."

MaleText[4]="Budu trochu lépe vybaven než posledně... mají pro mě vojenský model útočné pušky, nový vylepšený potápěčský přístroj, a taky tenhleten příruční počítačový záznamník. Slíbili mi taky shodit na planetu náboje, zbraně a nějaké další zásoby."

MaleText[5]="No... zvládnul sem to předtím, dokážu to zas - ale nebude to lehky. Oni tomu říkají záchranná mise. Já tomu říkám - návrat do pekla."

FemaleText[0]="Den po mem takzvaném zachranění se vracím zpět na povrch týhle pitomý planety."

FemaleText[1]="Slíbili mi prominutí trestu a návrat zpět na Zemi výměnou za moji pomoc. Jako další možnost mi dali procházku vzduchoprázdnem bez skafandru. Souhlasila jsem s tímto úkolem."

FemaleText[2]="Mám najít vrak další havarované lodi Promethea a získat zpět datové záznamy o nové supertajné zbrani, kterou tam posádka vyvíjela. Až budu mít ta data, mám se dostat na můstek lodi a zapnout vysílač ELT - tohle ELT umožní zaměřit přesně moji pozici a oni mě pak hned přijedou vyzvednout."

FemaleText[3]="Potřebují mě protože přesně nevědí, kde se vlastně Prometheus nachází... vypadá to, že Tarydium na planetě pod námi totálně ruší jejich průzkumné senzory. Je jim jasné, že při svém pobytu na povrchu jsem se naučila jak zde prežít. Pokud může někdo najít tu loď, jsem to já."

FemaleText[4]="Budu trochu lépe vybavena než posledně... mají pro mě vojenský model útočné pušky, nový vylepšený potápěčský přístroj, a taky tenhleten příruční počítačový záznamník. Slíbili mi taky shodit na planetu náboje, zbraně a nějaké další zásoby."

FemaleText[5]="Zvládnula jsem to předtím, dokážu to znovu - ale nebude to lehké. Oni tomu říkají záchranná mise. Já tomu říkám - návrat do pekla."