Crashsite2.plt

From Oldunreal-Wiki
Jump to navigation Jump to search

[LevelInfo1]

Title="UMS 'Prometeusz'"


[CompTablet0]

PickupMessage="Znajdujesz czarne skrzynki ze schematami broni!"


[TranslatorEvent3]

Message="UMS 'Prometeusz' - Terminal informacyjny: --- Sieć informacyjna nieczynna ---"


[TranslatorEvent2]

Message="UMS 'Prometeusz' - Sieć nawigacyjna: Błąd: Planeta nie posiada wpisu w bazie danych! | Proszę czekać na wyniki analizy początkowej..."


[TranslatorEvent4]

Message="UMS 'Prometeusz' - Terminal informacyjny: --- Sieć informacyjna nieczynna ---"


[TranslatorEvent0]

Message="UMS 'Prometeusz' - Sieć nawigacyjna: Raport: Wejście w atmosferę | Uwaga: Szybkość obniżania pułapu przekracza dopuszczalny limit! | Błąd krytyczny: Naruszenie integralności pancerza w sekcji B3! | Błąd krytyczny: Naruszenie integralności pancerza w sekcji B2! | Błąd krytyczny: Spadek nieprzepuszczalności pancerza w sekcji A3 do poziomu 26%! | Błąd krytyczny: Naruszenie integralności pancerza w sekcji A2!"


[TranslatorEvent1]

Message="UMS 'Prometeusz' - Sieć nawigacyjna: Uwaga: Zderzenie z powierzchnią planety nieuniknione!"


[TranslatorEvent12]

Message="Raport: Oficer naukowy Michael T. Williams: Badania zakończyliśmy kilka dni temu i został jeszcze tydzień podróży do naszego celu. Możnaby się nieźle rozerwać - gdybyśmy tylko nie tkwili na tym cholernym statku."


[TransitionGenderEvent0]

MaleText[0]="Jakimś cudem, system komunikacji nadświetlnej 'Prometeusza' nadal działa. Gdy przeszukiwałem centrum łączności, natrafiłem na to nagranie, które zarejestrował komputer:"

MaleText[1]="Kosmiczny okręt wojenny UMS Bodega Bay..."

MaleText[2]="...wolną rękę pod warunkiem zapewnienia sukcesu operacji 'Łowca Szponów'."

MaleText[3]="Zrozumiano."

MaleText[4]="Jeszcze jedno, Bodega Bay. Operacja 'Łowca Szponów' ma klasyfikację najwyższego stopnia tajności. Po zakończeniu misji, należy wyeliminować wszelkie potencjalne źródła naruszenia klauzuli tajności."

MaleText[5]="Prosimy to uściślić, Baza Gwiezdna."

MaleText[6]="Bodega Bay, dopilnujcie, żeby więzień #849 nie opuścił planety; zabijcie więźnia natychmiast po zakończeniu misji."

MaleText[7]="Zrozumiano, Baza Gwiezdna. Wyeliminujemy więźnia #849, gdy tylko dobiegnie końca operacja 'Łowca Szponów'. Bodega Bay, bez odbioru."

MaleText[8]="Zostałem zdradzony. Czemu mnie to nie dziwi? Powinienem był wiedzieć, czego się spodziewać ze strony tych drani. Wygląda na to, że pozostaje mi postawić wszystko na tą kartę: odzyskać czarne skrzynki, uruchomić nadajnik na mostku i porwać ich prom, gdy po mnie przyjdą. Ryzykowny plan, ale jedyny, jaki mam. Jeżeli mi się nie uda i ktoś znajdzie ten dziennik, może prawda wyjdzie na jaw."

FemaleText[0]="Jakimś cudem, system komunikacji nadświetlnej 'Prometeusza' nadal działa. Gdy przeszukiwałam centrum łączności, natrafiłam na to nagranie, które zarejestrował komputer:"

FemaleText[1]="Kosmiczny okręt wojenny UMS Bodega Bay..."

FemaleText[2]="...wolną rękę pod warunkiem zapewnienia sukcesu operacji 'Łowca Szponów'."

FemaleText[3]="Zrozumiano."

FemaleText[4]="Jeszcze jedno, Bodega Bay. Operacja 'Łowca Szponów' ma klasyfikację najwyższego stopnia tajności. Po zakończeniu misji, należy wyeliminować wszelkie potencjalne źródła naruszenia klauzuli tajności."

FemaleText[5]="Prosimy to uściślić, Baza Gwiezdna."

FemaleText[6]="Bodega Bay, dopilnujcie, żeby więzień #849 nie opuścił planety; zabijcie więźnia natychmiast po zakończeniu misji."

FemaleText[7]="Zrozumiano, Baza Gwiezdna. Wyeliminujemy więźnia #849, gdy tylko dobiegnie końca operacja 'Łowca Szponów'. Bodega Bay, bez odbioru."

FemaleText[8]="Zostałam zdradzona. Czemu mnie to nie dziwi? Powinnam była wiedzieć, czego się spodziewać ze strony tych drani. Wygląda na to, że pozostaje mi postawić wszystko na tą kartę: odzyskać czarne skrzynki, uruchomić nadajnik na mostku i porwać ich prom, gdy po mnie przyjdą. Ryzykowny plan, ale jedyny, jaki mam. Jeżeli mi się nie uda i ktoś znajdzie ten dziennik, może prawda wyjdzie na jaw."